טיפים
*9663
contactUs
נכס זול!

נכס זול!
השקיעו בנכסים זולים יחסית (עד 700,000 ₪) וכך תקבלו תשואה הגבוהה מדמי המשכנתא. עליית ערך הנכס תהיה בונוס.

החלטות

החלטות
את ההחלטות יש לקבל כמו משקיע ולא כמו מחפש דירה למגורים. מצאתם נכס בשכונה בינונית ובקומה גבוהה (לא נוח למגורים) אבל עם פוטנציאל לתשואה גבוהה (כן כדאי להשקעה) - קנו אותו.

עסקת מקרקעין אטרקטיבית

עסקת מקרקעין אטרקטיבית
הפקטור המרכזי שהופך עסקת מקרקעין לאטרקטיבית הוא המיקום. הנציגים שלנו "חיים ונושמים" את השטח ולא מפספסים דירות איכותיות שיוצאות לשוק.

עו

עו"ד טוב
בחרו עו"ד המכיר את האזור בו נמצא הנכס. עסקאות טובות רבות נפלו בגלל עו"ד שלא היו מחוברים לשטח. נשמח להמליץ לכם על עו"ד בכל אזור.

בדיקות מקיפות

בדיקות מקיפות
בצעו בדיקות מקיפות בכל נכס לפני שאתם מגיעים לעו"ד: תכנית בנין עיר, חריגות בנייה, צווי הריסה, זכויות בנייה, מהות הזכות (בעלות פרטית/מנהל), ביצוע פרצלציה בנכס ועוד. כל הבדיקות הנ"ל מבוצעות גם ע"י סוכני השטח שלנו.

שרלטנים ורמאים

שרלטנים ורמאים
בשוק הנדל"ן שרלטנים רבים המנסים למכור דירות שאינם שלהם באמצעות ת.ז מזויפות. יש להיות זהירים, לבקש מסמכים מקוריים ולהיעזר בעו"ד מקצועי.

מיסים שיכולו על הקונה

מיסים שיכולו על הקונה
יש לבדוק את המיסים שיכולו על הקונה או המוכר לפני כניסה לעסקה כגון: היטל השבחה, מס רכישה, מס שבח ועוד.

ינהלו עבורכם את הנכס

ינהלו עבורכם את הנכס
מעוניינים שמישהו אחר ינהל עבורכם את הנכס? בדקו כמה הוא מנוסה, האם הוא יכול למצוא עבורכם שוכרים איכותיים, לגבות את הכספים ולהתנהל בצורה חסכונית.

​מינוף ומימון

​מינוף ומימון
מינוף ומימון הם יתרון עצום בהשקעות הנדל"ן. בניגוד להשקעות אחרות בהן אין אפשרות מינוף (נסו להיכנס לבנק ולבקש הלוואה של חצי מיליון ש"ח כדי לסחור בבורסה), בהשקעות בנדל"ן אנו קונים נכס בכסף שאין לנו. כך אנו מקדמים את עצמנו לעצמאות כלכלית: משלמים על חלק קטן היום, מחזירים בהדרגה ולאחר 15-20 שנה יכולים לממש את ההשקעה. בנוסף, אנו מרוויחים מעליית הערך של כלל הדירה ולא רק של החלק הראשון ששילמנו - כך הכסף שקיבלנו כהלוואה הגדיל את עצמו!

רוצים לדעת עוד? השאירו פרטים ונחזור אליכם!
כל הזכויות שמורת לאבני דרך 2017 ©
fusion-studio