אבני דרך: שאלות ותשובות על השקעות נדלן
*9663
contactUs
שאלות ותשובות
ראשית אפשר להשקיע גם בתחומים אחרים במיוחד עם אתה בעל הון , אך בנדלן יש את היתרונות של היציבות ומינימום סיכון ,וכן יתרונות רבים כמו מינוף ע"י הבנק, תשואות גבוהות, עלית ערך מתמדת , שמירה על ערך הכסף, קיבול התגמולים כהכנסה חודשית.
מטרתינו בחברה שכמה פחות התעסקות תהיה על הלקוח, המקצועיות והנסיון שלנו מאפשרים ללות אותך לאורך כך הדרך עם מינימום התעסקות.כמובן שתלוי לאיזה אפיק תגשו ישנם אפיקים בלי התעסקות כלל וישנם אפיקים עם קצת יותר.
אין שום הבטחת יציבות בעולם הזה לאף אחד גם לא לבנק הכי גדול, אבל חשוב לראות שעושים את המאמץ הנכון. החברה משקיע רק בנדלן ולא באפיקים אחרים מסוכנים , החברה צוברת נכסים מה שמיצב אותה יותר ויותר הנכסים שבבעלות החברה מפוזרים באזורים שונים מה שעוזר לשמור על יציבות מחשש נפילה.
לבטחונות שתי מטרות אחת לוודא שלא מדובר בנוכלות והשניה למה יקרה אם ח"ו החברה נופלת, ממלא בטחונות צריכים להיות רישום מסודר שכנגד הכסף שלך יש התחיבות כספית או ערך נדלני שיכולים להוות מקור להחזרת הכסף.
סיכון הוא תמיד דבר יחסי, השקעות בנדל"ן הם הכי יציבות ביחס לשוק, ועוד יותר חשוב שגם ללא להשקיע יש מחיר, תחשוב מה יהיה איתך בעוד 10 שנים אם לא תעשה צעד עכשיו
במדינתינו היקרה לכל דבר יש מיסים אך הם משתנים בין אפיקים שונים, גם בהשקעה נדלנית יש מיסים, תלוי באפיק בו תבחרו ללכת, בהשקעה הפשוטה בחברה יש מיסוי של 15% על הרווח שהוא יחסית מס נמוך, המס מנוכה במקור.

ההשקעות שלנו

רוצים לדעת עוד? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
כל הזכויות שמורת לאבני דרך 2017 ©
fusion-studio