ייעוץ משכנתאות מקצועי | יועץ משכנתאות מוביל: חברת אבני דרך
*9663
contactUs

ייעוץ משכנתאות מקצועי

יועץ משכנתאות שישפר לכם את התנאים

ייעוץ משכנתאות מקצועי

 

אחת ההחלטות הגדולות ביותר בחייה של כל משפחה היא לקיחת משכנתא. אל החלטה זו נלוות התלבטויות רבות ביניהן השאלה האם כדאי לקחת משכנתא באופן עצמאי או לפנות לקבלת ייעוץ משכנתאות. מה לעשות?

 

לוקחים משכנתא? ייעוץ משכנתאות הוא בגדר חובה


חברת אבני דרך מספקת ייעוץ משכנתאות מקצועי ששם את האינטרס שלכם במרכז, כבעלי ניסיון רב בתחום נוכל לסייע לכם לקבל את התנאים הטובים ביותר. לכן, פניה לייעוץ תהיה פתרון אופטימלי עבור מי שמתקשה ללמוד ולהבין את התחום. בלקיחת משכנתא יש צורך בידע מעמיק בתחומים פיננסיים, בכדי לא להגיע למצב שבו אתם סומכים רק על הבנק שייצג אתכם.
עבור היועץ משכנתאות שלנו אינכם עוד מספר בתור, אלא לקוחות חשובים ואסטרטגים שעבורכם נספק ייעוץ משכנתא מקצועי, תוך כדי השגת פריסת תשלומים נוחה לכם ומתאימה בדיוק לאורך החיים שלכם, בשאיפה להשיג עבורכם חיסכון של מאות ועד אלפי שקלים.

 

לייעוץ משכנתאות יש יתרונות רבים


במילים פשוטת, כאשר אתם פונים לייעוץ משכנתאות, אתם נהנים מיתרונות מובהקים, ביניהם:

  • ■ התאמה אישית – יועץ משכנתאות יבחר מסלולים המתאימים ליכולות ולצרכים שלכם.
  • ■ חיסכון מרבי – יועץ משכנתאות יבצע עבורכם השוואת ריביות והצמדות לחיסכון מרבי.
  • ■ שירות צמוד – יועץ משכנתאות נותן שירות צמוד ואישי בכל שלבי לקיחת המשכנתא .
  • ■ מקצועיות – יועץ מבין בתחומי הפיננסיים ואף יכול לבדוק אפשרויות מחזור בעתיד.
 

חברת ייעוץ משכנתאות אבני דרך – המומחים בתחום

 

אחת ההחלטות הגדולות ביותר בחייה של כל משפחה היא לקיחת משכנתא. אל החלטה זותמהיל משכנתא אידיאלי הוא כזה אשר עונה על הצרכים שלכם ומתאים כמו כפפה ליכולות הכלכליות שלכם. לשם כך, מומלץ לפנות לחברת ייעוץ משכנתאות מקצועית אשר פועלת שנים בתחום ולה ניסיון רב. כאן חברת אבני דרך נכנסת לתמונה ולא בכדי הפכה לאחת החברות המובילות בישראל בתחום ייעוץ המשכנתאות.

 

אצלנו תיהנו מייעוץ משכנתאות מקצועי התפור למידותיכם הניתן על ידי צוות מומחים, יוצאי המערכת הבנקאית. היועצים שלנו מבינים במשכנתאות על כל שלביהן השונים, לרבות מיחזור משכנתא ולכן יכולים לספק לכם ייעוץ מקצועי מן השורה הראשונה, לסייע לכם למצוא את מסלול המשכנתא המתאים בדיוק ליכולות שלכם ולתת לכם מענה מקצועי וזמין לכל אורך הדרך.

 

יועץ משכנתאות מקצועי דואג קודם כל לאינטרס שלכם

 

רבים אינם מקדישים לכך מחשבה, אולם הבנק הוא גוף פיננסי רווחי ולכן בעת הפנייה אליו הוא ידאג לשים את האינטרסים שלו במרכז ,תוך שהוא מקפיד שפקידיו יתנהלו על פי נהלים כתובים. אין כך הדבר כאשר מדובר ביועץ משכנתאות. כל יועץ משכנתאות אשר מכבד את עצמו יעיד כי ה-א' ב' בלקיחת משכנתא הוא שימת דגש על מידת ההתאמה שלה אליכם.

 

באבני דרך אנו שמים על כך דגש מיוחד ופועלים ללא חת כדי לבנות לכם את תמהיל המשכנתא המושלם: כזה אשר מתאים במדויק לתא המשפחתי שלכם, ליכולות הכלכליות שלכם בהווה ובעתיד ואף לאילוצים אשר עומדים בפניכם. במשפט אחד: אנו שמים במרכז את האינטרסים שלכם ונפעל כדי להשיג לכם את התנאים הטובים ביותר.

 

חברת אבני דרך נחשבת לאחת מחברות ייעוץ משכנתא המובילות בישראל ועל כן מחויבת לכללי אמון הציבור. לפרטים נוספים או לתיאום פגישת ייעוץ משכנתאות מקצועי - פנו אלינו עוד היום בטלפון *9663 ואנו נשמח לעמוד לשירותכם!

חברתנו, הנחשבת לאחת מחברות ייעוץ משכנתא המובילות בישראל, מחויבת לכללי אמון הציבור.

חברתנו מחויבת לכללי אמון הציבור

ייעוץ משכנתאות שבא מבפנים

כל יועץ משכנתאות בחברה הינו יוצא המערכת הבנקאית, בעל ניסיון עשיר בתחום המשכנתאות. ההיכרות הטובה עם המערכת מאפשרת לנו להשיג עבורך את התנאים הטובים ביותר באמצעות ייעוץ משכנתאות מקצועי. לא סתם אנו נחשבים לאחת מחברות ייעוץ המשכנתא המובילות בישראל.

דואגים לאינטרסים שלך

אנו מחויבים ב-100% לך כלקוח, ומייצגים אותך באופן המיטבי מול הבנקים. תהליך ייעוץ משכנתאות הינו נקי משיקולים זרים ומבטיח לך חיסכון מירבי ושקט נפשי. אצלנו, כשמדברים על משכנתא, הייעוץ הוא אך ורק על פי האינטרסים של הלקוח.

התמהיל הנכון

אנו בוחנים בקפידה את הנתונים ובוחרים עבורך תמהיל הלוואה המותאם ליכולותיך היום ובעתיד. באופן זה אנו מבטיחים לך יציבות ועמידה בתשלומים לאורך זמן. ייעוץ משכנתאות מקצועי הוא כזה שתוכלו לעמוד בו.

איתך לאורך כל הדרך

אנו לא רק בוחנים את התיק וממליצים, אלא מבצעים איתך את כל התהליך של ייעוץ משכנתאות מתחילתו ועד סופו: מאיסוף המסמכים וקבלת האישורים, דרך מו"מ מול הבנק ועד לחתימה וקבלת הכסף בפועל.
רוצים לדעת עוד? השאירו פרטים ונחזור אליכם!
כל הזכויות שמורת לאבני דרך 2017 ©
fusion-studio