אבני יסוד משכנתאות

השארו מעודכנים
והירשמו לקבלת עדכונים וחדשות

חברת "אבני יסוד – משכנתאות" מבית "אבני דרך", מבינה היטב את המשמעות הכלכלית שבלקיחת משכנתא ויודעת שעבור זוגות רבים מדובר בהלוואה שהיא ללא ספק הצעד הכלכלי המשמעותי ביותר שיעשו בחייהם. הצעד שיוביל אותם ואת משפחתם לעצמאות כלכלית ויעניק להם ביטחון כלכלי.

לכן, בחברת "אבני יסוד – משכנתאות" אנו מעניקים ייעוץ משכנתאות מקצועי ומותאם אישית באמצעות יועצי משכנתאות וכלכלנים מהמקצועיים בארץ. המומחים שלנו ינתחו יחד אתכם את מצבכם הכלכלי ויכולותיכם הפיננסיות, יבחנו את הנכס אותו אתם רוצים לרכוש, את שוויו ואת יכולת ההחזר החודשי שלכם, כך שהתנהלות הכלכלית השוטפת שלכם, עם תשלומי החזר ההלוואה, לא תיפגע.

פעמים רבות אנו נתקלים בנוטלי משכנתאות, אשר בנו את פריסת המשכנתא שלהם בעצמם או בעזרתם של יועצי המשכנתאות בבנקים. כמובן שאין רע בעזרתם ובעצתם של הבנקאים, אך חשוב לזכור שהבנקים הם בראש ובראשונה גופים כלכליים שמטרתם להרוויח, והרווח הוא כמובן על חשבונכם. פריסת משכנתא שאינה מדויקת יכולה לעלות הרבה מאוד כסף לאורך תקופת החזר ההלוואה. לכן, משכנתא בונים עם מומחים שרואים את האינטרס שלכם לנגד עיניהם, יודעים איך ועד כמה ניתן להתמקח על תנאי ההלוואה עם הבנקים ובונים תמהיל ופריסת הלוואה קצרה ככל שניתן ובהתאם ליכולת ההחזר הנוכחית והעתידית של המשפחה.

אנו מאמינים שתוכנית משכנתא נכונה לא נועדה רק בכדי לרכוש את הדירה בה תגורו, אלא כמנוף כלכלי של ההון העצמי שלכם להשקעה בנדל"ן ולביטחון כלכלי עתידי. לכן, כאשר אנו מתכננים משכנתא, אנו רואים לנגד עיננו תמונה רחבה יותר, בה המשכנתא היא שלב אחד בתוכנית כלכלית רחבה יותר.

שלבי התהליך
בשלב הראשון, יפגוש אתכם יועץ משכנתא לצורך מיפוי הצורך ואיסוף המסמכים הרלוונטיים. את הפגישה השנייה, נערוך במשרדי החברה, ובה יוצג לכם ניתוח כלכלי מקצועי של מצבכם הפיננסי ויכולת ההחזר, כמו גם הצעות אופרטיביות מהבנקים למשכנתאות. יחד, ננתח מהי ההלוואה המדויקת, המשתלמת והכדאית ביותר עבורכם.

אנחנו מזמינים אתכם לתפור משכנתא מושלמת למידות שלכם ולהפוך את רכישת הנכס למניבה ומשתלמת במיוחד!

 

לאתר החברה >

שינוי גודל גופנים
עיצוב ובניית אתרים webthenet