איזורי פריפריה שרכישת דירה בהם יכולה להשתלם בגדול

המצב הכלכלי במדינה נמצא במגמת שיפור וניתן לראות זאת בנתוני האבטלה הנמוכים של המדינה ובכך שדירוג האשראי של המדינה הוא גבוה מאוד וצפוי לעלות אף יותר. העובדה כי המצב הכלכלי הוא טוב כל כך אומרת גם כי ליותר ויותר ישראלים יש כסף פנוי ועל כן הם שואלים את עצמם מה אפשר לעשות איתו והיכן כדאי להשקיע אותו.. כיום ברור כי על אף מאמצי הממשלה ועל אף הניסיונות להוריד את מחירי הדיור (שלא צלחו), ההשקעה הטובה ביותר היא בנדל”ן למגורים. אך גם כאשר אנחנו קונים דירה אנו צריכים לעשות זאת באיזור טוב אשר המחירים בו צפויים לעלות גם בשנים הקרובות. על רקע זה, ברור כי הפריפריה פותחת בפנינו אופק חדש ובהחלט כדאי לקחת זאת בחשבון.

מה הקשר בין מערכת כיפת ברזל ורכישת דירה?

חשוב להבין כי כיום אחד האזורים החמים ביותר בארץ הוא ללא ספק אזור הדרום וכך ניתן לראות כי דירות למכירה בבאר שבע, אשדוד ואשקלון צוברות פופלוריות עצומה. אז מדוע האזור הזה חווה צמיחה כל כך גדולה? אם כן, אתם צריכים להבין כי העובדה שמערכת כיפת ברזל עובדת בצורה כל כך טובה מורידה לחצים עצומים אצל הציבור הישראלי. עליכם לקחת בחשבון כי העובדה שאנשים יודעים כי הסיכוי שיפול טיל באשקלון היא מאוד נמוכה מרגיעה מאוד את האנשים ומבטיחה כי יהיה אפשר לגור בעיר הזו ללא חשש וכך אנחנו רואים כי משתלם מאוד לקנות דירה בדרום הארץ, גם באיזורים שנתונים לפעמים למתקפות ביטחוניות, ונראה כי מגמה זו רק תתחזק.

אילו עוד יתרונות יש לרכישת דירה בדרום?

אך כיפת ברזל היא לא הסיבה היחידה שבגינה יש ביקוש בעבור דירות למכירה באשקלון. ישנן סיבות רבות ונוספות שבגללן דירות באזור זה הן כה פופולריות. באשקלון יש תשתית תחבורתית מצוינת (רכבת וכבישים) וזה אומר כי אפשר ללא חשש להתגורר ולעבוד בתל אביב ובטח ובטח שבאשדוד. דבר נוסף שניתן לומר על אשקלון בפרט, ובכלל על אזור הדרום, זה שיש שם מערכת חינוך איכותית מאוד וזה אומר שתמיד תהיה דרישה לדירות באזור זה מצד משפחות צעירות אשר רוצות להעניק לילדים שלהם חינוך טוב ועדיין לא לשלם יותר מדי על דירה. כך אנחנו יכולים להיות בטוחים כי הביקוש לדירות בדרום יהיה גדול גם בשנים הבאות.

רוצים לקנות דירה בפריפריה? שימו לב לתכניות העתידיות של האיזור

כאשר אנחנו מדברים על דירות למכירה באיזור הדרום, ובכלל על קניית דירה בפריפריה, אנחנו צריכים להסתכל עשר שנים קדימה. אנחנו צריכים לבחון מה מתוכנן מבחינת התב”ע בעתיד והאם ייבנו בעיר הרבה דירות, האם מתוכננים לקום כבישים חדשים או האם ייבנו אזורי תעשייה נוספים וכך נוכל לקבל את ההחלטה הטובה ביותר היכן לקנות דירה.יכול לעניין אותך גם:

קבל הצעה עכשיו!