האזורים החמים בישראל להשקעה בנדל”ן

כאשר הריבית בבנקים בשפל חסר תקדים והיציבות של הבורסות המרכזיות מוטלת בספק, השקעה בנדל”ן הפכה לדרך היחידה שבה תזכו לתשואה אמיתית עבור כספכם. על ידי רכישה חכמה של נכסים מניבים, ניתן להגיע לתשואה של שישה ואף שבעה אחוזים מדי שנה. הנה האזורים החמים בישראל להשקעה בנדל”ן.

איפה כדאי לקנות דירה להשקעה?

אזור הצפון

עפולה – העיר שהייתה פעם נקודת עצירה בדרך לגליל העליון, שינתה את פניה באופן משמעותי והפכה לפנינה נדלנ”ית של ממש. העובדה שיותר ויותר משפחות צעירות בוחרות להקים שם את ביתם היא רמז עבה למשקיעים מכל רחבי הארץ.
לחצו כאן והתרשמו מהפרויקטים של דירות למכירה בעפולה של חברת אבני דרך.

עכו – האחות הקטנה של חיפה היא כבר לא רק מקום עם היסטוריה מעניינת, אלא גם עם עתיד מבטיח. בעיר העתיקה ניתן למצוא מגוון של הזדמנויות נדל”ניות, כאשר חשוב לשים לב לתהליכי הפינוי בינוי שצפויים להתרחש במקום בשנים הקרובות.

טבריה – אחד מיעדי התיירות המרכזיים בארץ עם היסטוריה עשירה ונופים עוצרי נשימה. לצפיה בדירות למכירה בטבריה לחצו כאן

אזור המרכז

ראש העין – בשנים הבאות ראש העין צפויה לגדול כמעט פי 2 ולהיות אחת מערי הלוויין החשובות באזור המרכז. הבנייה מסיבית שמתקיימת באזור והאפשרויות לאיחוד מוניציפלי עם ערים כמו ראשון לציון ורחובות, גורמות לכך שניתן להשיג כיום נכסים מניבים במחירים שאולי לא יחזרו.

בת ים – השינוי התדמיתי שעברה העיר בשנים האחרונות והפיתוח המסיבי של רצועת החוף היפה בישראל, גרמו לעלייה מסיבית במחירים באזור. ניתן עדיין למצוא כמה הזדמנויות להשקעה אבל צריכים להיות זריזים במיוחד ולשים לב לרחוב בן גוריון המתחדש.

אזור הדרום

ירוחם – ירוחם היא ללא ספק אחת הבחירות הטובות ביותר שאתם יכולים לעשות והיא מהווה הזדמנות נדלנ”ית של ממש. הנכסים השונים במועצה המקומית הקטנה, הכפילו את ערכם בשנים האחרונות ואודות לכמה קדנציות מוצלחות של עמרם מצנע, העיר שינתה את תדמיתה באופן מוחלט.

באר שבע – בירת הנגב זוכה בשנים האחרונות לביקוש גדול והמעבר של עיר האוהלים היא רק סממן לתהליך מורכב יותר. הקירבה לאחת האוניברסיטאות הטובות בישראל, הפתיחה הצפויה של מרכז הייטק בין לאומי והשינויים ברכבת – גורמים למשקיעים רבים לבחור בבאר שבע כיעד להשקעה. לחצו כאן לצפיה בדירות למכירה בבאר שבע.

ושני דברים שאסור לכם לשכוח לפני כל השקעה בנדל”ן

  • לחשוב על הטווח הארוך – השקעה בנדל”ן אינה השקעה ספקולטיבית. על אף שבטווח הקצר שוק ההון עלול לקרוץ לכם, כאן אתם מקבלים תשואה קבועה למשך כל חייכם. נכסים מניבים הם המפתח למשכורת שנייה ולהבטחת העתיד הכלכלי שלכם.
  • לנצל את היתרונות של המשכנתא – חשוב לקבל ייעוץ משכנתאות אישי ולזכור שהמשכנתא היא הזדמנות ליהנות מהלוואה בתנאים הנוחים ביותר שיש. כדאי לוותר על ייעוץ המשכנתאות של הבנק ולבחור בשירות האובייקטיבי שמעניקה חברת אבני דרך.

רוצים לבצע השקעה חמה בנדל”ן, לבחור נכסים מניבים במיוחד וליהנות מייעוץ משכנתאות של טובי המומחים בישראל? פנו אלינו עוד היום!יכול לעניין אותך גם:

קבל הצעה עכשיו!