השקעות נדל”ן – לא רק לעשירים

בשנים האחרונות החל להבין הצרכן הישראלי את חשיבותן של השקעות נדל”ן. זאת לאחר נסיונות וגישושים להכנס לעולם ההשקעות, שבעבר היה שמור רק לבעלי הון. כיום, תמונת המצב היא שונה. רבים מבינים שגם עם הון עצמי קטן יוכלו להגדיל את רווחיהם ולהשקיע באפיקים שיניבו עבורם רווחים נאים. אם בעבר הרוב נטה לניירות ערך ואגרות חוב, כיום מפת ההשקעות היא שונה ורבים מוצאים כי השקעות נדל”ן הן אפיק בטח למדי, ועם היכולת לממש אותו בכל עת.

השקעות בונות

מהן השקעות נדל”ן? המדובר הוא ברכישת נכס, כגון בית, דירה, מגרש, קרקע או כל מכנה אחר שהוא. הרעיון העומד מאחורי השקעות נדל”ן הו כי את הנכס שרכשתם תוכלו להשכיר ולהחזיר לעצמכם באמצעות השכירות את ההון שהשקעתם בקנייתו. לחילופין, תוכלו להשביח את הנכס, כלומר לשפץ אותו, לשנות את צורתו, להרחיבו וכדומה, ולמכור אותו במחיר הגבוה מהמחיר שעלתה לכם רכישתו. כך או אחרת, מדובר בהשקעה מניבה, כלומר כזו שאפשר להרוויח עליה כסף. כמו כן, זוהי ההשקעה היחידה מבין אפיקי ההשקעות השונים, בה יש לכם לשיטה מלאה עליה, כלומר, ביכולתכם לשפר אותה, כאמור, באמצעות שיפוץ שלה, ואף למכור אותה בכל זמן נתון. רבים גילו את האפשרויות הטמונות בהשקעות מסוג זה ובחורים להשקיע בנדל”ן.
מגוון המשקיעים הוא רחב, החל מזוגות צעירים הרוצים להבטיח לעצמם עתיד כלכלי טוב יותר וכלה באזרחים אחרים מן השורה שהצליחו לחסוך מעט כסף והם מעוניינים להגדיל את הונם.

שוק הנדל”ן בצמיחה

השקעות נדל”ן חוזרות ומוכיחות את עצמן לאורך ההסטוריה, גם כאשר התחזיות הכלכליות היו קודרות. אם ההשקעה מתבצעת באופן מושכל ונבון, כמו למשל חיפוש אחר נכס דווקא בערים שאינן במרכז אולם יש להן גורם משיכה, למשל תיירותי, או חיפוש אחר נכסים המצויים בקרבה לאוניברסיטאות ומכללות, אזורי תעשייה או בתי ספר. חיפוש כזה מבטיח שוכרים ודאיים, שיחפשו פתרון הקרוב למקום עבודתם, בית הספר והגנים של ילדיהם או המוסד האקדמי בו הם לומדים. מדובר בקרקעות להשקעה שהסיכויים לרווחים גוברים על הסיכונים ולכן הפך אפיק השקעה זה למבוקש מאד בקרב רבים.יכול לעניין אותך גם:

קבל הצעה עכשיו!