השקעת נדל”ן מניבה מחוץ לקופסא – המדריך למשקיע המודרני

כשהריביות שמספקים הבנקים הגדולים נמוכות מאי פעם, כשרפורמת המס על דירה שלישית בשיאה ומחירי הנדל”ן במרכז עולים מדי חודש – חייבים לחשוב מחוץ לקופסה. במאמר הבא נציג מגוון של אפשרויות השקעה שמתאימות לתקופה הנוכחית ויאפשרו לכם לרשום רווחים יפים. הנה המדריך השלם למשקיע המודרני.

שינוי של מגמה בנדל”ן העסקי – מתחילים להשקיע בחללים המשותפים

שוק הנדל”ן משתנה באופן תדיר, ונראה שהשנים האחרונות מבשרות על עידן חדש בתחום הנדל”ן העסקי. אם עד לפני מספר שנים השקעות בנדל”ן עסקי התרכזו בחניות או במשרדים, כיום המגמה היא לרכוש האנגרים ולהפוך אותם לחללים משותפים. משרדי האופן ספייס מבשרים על מהפכה של ממש, כך שכיום זו עשויה להיות טעות לרכוש משרדים קטנים.

מפסיקים להשקיע בטבריה, מתחילים לחשוב בכיוון של בירת העמק 

עפולה נחשבת לפנינה נדלנ”ית שעדיין לא גילו אותה והיא צפויה להיות אחת הערים מרכזיות ביותר באזור הצפון. כיום יש לא מעט דירות למכירה בעפולה, אבל על פי התחזיות של מומחים רבים, המצב לא אמור להישאר ככה בשנים הבאות. משפרי דיור מאזור טבריה צפויים לעלות את הביקוש ולצמצם את ההיצע של דירות למכירה בעפולה באופן משמעותי.

חוזרים לכלכלה השיתופית, משקיעים ביחד

הטרנד של הכלכלה השיתופית לא דילג על ענף הנדל”ן. למעשה, רבים מנצלים את העובדה שהבנקים ממעטים לספק הלוואות ומשכנתאות חדשות וחוזרים למודלים הכלכליים של הקלאסיים. החל מהלוואות שיתופיות ועד לרכישה של שטחים ביחד עם שותפים עסקיים, חשוב לנצל את המשאבים הפיננסים והאנושיים העומדים לרשותכם.

לא בורחים מהרכבת הקלה, לומדים את התוואי העתידי שלה

למרות שכרגע אין הרבה מה לעשות עם נכסים אשר נמצאים באזורי העבודה, בעוד מספר שנים הם יהיו שווים הרבה מאוד כסף. לכן, חשוב לשים לב לטוואי של הרכבת הקלה ולנסות לרכוש נכסים אשר נמצאים על הדרך שלה. מספיק להסתכל על קניון TLV ולהבין שלמרות שכרגע הוא שומם למדי כיום, הרי שבטווח הרחוק כולם ירצו לבצע השקעות בנדל”ן שכזה.

מנצלים את הדרכון האירופי לרכישה חכמה

העובדה שישראלים רבים מחזיקים בדרכון אירופי, הפכה את ההשקעה ביבשת הישנה לאפשרות של ממש. יחד עם זאת, כדאי להימנע מערים פופולריות במיוחד כדוגמת ברלין (שבה נרשמו עליות מחירים חדות) ולהתרכז בערים שעדיין לא הכפילו את ערכם. במזרח אירופה, תמצאו מגוון אפשרויות אשר יאפשרו לבצע השקעה חכמה בעידן הגלובלי שבו אנו חיים ולנצל את ההזדמנויות שהוא מעניק לנו.

לסיכום, בכדי ליהנות מהשקעות נהדרות בנדל”ן צריכים להיות יצירתיים במיוחד ולנצל כל אפשרות שעומדת בפניכם. כדאי לנצל את הגלובליזציה של השוק, את העובדה שקיימים שינויים של ממש בתחום הנדל”ן העסקי ולא לשכוח שלפעמים המציאות הטובות ביותר נמצאות מתחת לאף. בקיצור – צריך לצאת מהקופסה.יכול לעניין אותך גם:

קבל הצעה עכשיו!