טיפים ועצות לרכישת נכס מניב

משום שמחירי הנדל”ן ממשיכים להאמיר, רכישה של נכס מניב נחשבת להשקעה הטובה ביותר שניתן לעשות בתקופה זו. בכתבה הבאה נבדוק את כל האפשרויות העומדות בפניכם בכדי לרכוש נכס איכותי ונסקור כמה אזורים ששווה לשים עליהם עין.

רכשו דירות אשר נמצאות באחריות קבלן

כדאי להעדיף דירות בבניינים חדשים ולבחור בנכסים שנמצאים במסגרת האחריות של הקבלן. למרות שאחריות זו אינה כוללת נזקים פנים דירתיים, היא עשויה לחסוך לכם אלפי שקלים על שיפוצים ולהיות אטרקטיבית יותר בשוק השכירויות. במידה ואין באפשרותכם לרכוש נכסים מסוג זה, בדקו את תשתיות המבנה באופן יסודי והיעזרו בגורם בלתי תלוי.

העדיפו דירות קטנות על פני דירות 4-5 חדרים

דירות קטנות נחשבות להשקעה הטובה ביותר משום שהן מתאימות לזוגות צעירים ומשפרי דיור. דירות אלו נחשבות לנכסים מניבים במיוחד משום שהן תמיד מבוקשות ולכן קל יותר להשכיר אותן. משום שהן בדרך כלל גם זולות יותר, הן מהוות את אחד מאפיקי ההשקעה הסולידיים ביותר.

דירה לדוגמא

היזהרו מרכישה של שטחים או מכניסה לקבוצות רכישה מפוקפקות

בשנים האחרונות אנו רואים כיצד ישראלים רבים רוכשים שטחים חקלאיים מבלי לדעת שלא ניתן לבנות עליהם. משום שאלו אינם נכסים מניבים בטווח הקצר, כדאי להיזהר מרכישה שלהם. כמו כן, כדאי להיזהר מכניסה לקבוצות רכישה אשר אינן מובלות בידי גוף פיננסי מוכר.

שימו לב להתפתחות הנדל”נית באזור הצפון

זה לא מקרה שיותר ויותר בעלי דירות למכירה בטבריה מחליטים לשים דווקא עכשיו את הנכס שלהם למכירה. איכות החיים הגבוהה והשקט הביטחוני של השנים האחרונות, גרמו לעליית מחירים של ממש בערים כדוגמת עפולה, טבריה וצפת. בלוחות הנדל”ן השונים ניתן למצוא לא מעט דירות למכירה בעפולה – שיספקו לכם תשואה נפלאה.

בחרו את הנכס על פי השכונה ולא על פי העיר

חשוב לשים לב לסוג השכונה שבה אתם מתכוונים להשקיע ולהיבט הדמוגרפי שלה. ישנם לא מעט נכסים מניבים בשכונות מתפתחות אשר אינן נמצאות דווקא במרכז העיר ואשר עשויות לתגמל אתכם על השקעתכם. בדקו את המצב הסוציו-אקונומי לפני כל השקעה ותוכלו לחזות את עליית המחירים הבאה.

לסיכום, בשוק המקומי ניתן להשיג שורה של נכסים מניבים בעלות משתלמת. כדאי לשים לב לאזורי הפריפריה, להעדיף דירות קטנות יותר ולבחור בדירות שעדיין נמצאות תחת אחריות כלשהי. כדאי להיזהר מכניסה להשקעות יקרות או להתפתות לקבוצות רכישה שאין מאחוריהן גוף פיננסי מוכר.

הופכים את הנכס לנעים באמצעות עיצוב מודרני

אז קניתם נכס ועכשיו אתם רוצים לשווק אותו לשוכרים, אך כיצד תעשו זאת באופן הנכון ביותר? ובכן, מומלץ להשקיע בעיצוב הנכס, הן בפרטים הגדולים והן בפרטים הקטנים. ישנם שלל טיפים לעיצוב הבית ברחבי הרשת וצריך רק למצוא את אלו שמתאימים לעיצוב הנכס שלכם. עיצבתם? השכרתם מהר יותר ובמחיר משתלם יותר, שודאי יכסה לכם את ההשקעה.

בהצלחה!יכול לעניין אותך גם:

קבל הצעה עכשיו!