יזמות ובניה – להגיע לתוצאות על פני השטח

יזמות ובניה הוא ביטוי מפתח בכל הקשור ברכש והשקעה בתחום הנדל”ן. הביקוש האדיר לדירות בישראל נובע וניזון מהדפוס החברתי הנפוץ במסגרתו כל זוג צעיר שואף להגיע במהירות האפשרית לבעלות על דירה. מכאן מתפצל רכש הדירות לשני ענפים עיקריים: מגורים והשקעה. יזמות ובניה באמצעות התקשרות עם חברות מומחיות בתחום וגיבוש קבוצות רכישה, מתגלות כאחת הדרכים המוצלחות ביותר לאיתור דירה מתאימה לקנייה – למגורים אך בראש ובראשונה להשקעה מניבה ורווחית.

הביקוש האדיר לדירות בישראל נובע וניזון מהדפוס החברתי הנפוץ במסגרתו כל זוג צעיר שואף להגיע במהירות האפשרית לבעלות על דירה. מכאן מתפצל רכש הדירות לשני ענפים עיקריים: מגורים והשקעה. יזמות ובניה באמצעות התקשרות עם חברות מומחיות בתחום וגיבוש קבוצות רכישה, מתגלות כאחת הדרכים המוצלחות ביותר לאיתור דירה מתאימה לקנייה – למגורים אך בראש ובראשונה להשקעה מניבה ורווחית.

 

קבוצות וחברות המתמחות בתהליכי יזמות ובניה, כמו חברת אבני דרך השקעות, יוכלו לסייע לכם באיתור מקומות בהן יש סיכוי גבוה לגיבוש קבוצת רוכשים. קבוצות רוכשים המגיעות במשותף לקבלן מצליחות להשיג דירות במחירים אטרקטיביים במיוחד בפרויקטים חדשים של בניה ובניין. הרווח במקרה כזה טמון באפשרות הקלה יחסית להשכיר או למכור את הנכסים ברווח משמעותי מייד בתום תקופת הבנייה.

 

כדי להבין את מלוא הפוטנציאל של שיטת הפעולה המוצעת לכם כאסטרטגית השקעה, חשוב להבין כי דווקא בשל העליות המשמעותיות של שוק הנדל”ן בשנים האחרונות, נוצרות בתחום הבניה הזדמנויות נוספות רבות. פרויקטים של מגורים בערים גדולות ואוניברסיטאות או בנייני דירות בערי הספר הנבנות בתקן גבוה מהמקובל באזור, כל אלה הם “מכרות זהב” המחכים למי שישכיל להבין את הפוטנציאל הכלכלי הטמון של רכישת דירה בהם טרם תחילת הבנייה ומכירתה מיד לאחר השלמתה.

 

הרווח הזה, המבוסס על הפער בין שווי הפרויקט בשלב התכנון ולאחר הוצאתו אל הפועל, גורם לכך שגם באזורי פריפריה ניתן לממש רווחים מרשימים באמצעות יזמות ובניה. חברות שונות ובהן אבני דרך השקעות, קובעות את מוקד פעולתן העיקרי בדיוק באזורים מתפתחים אלה, שם עדיין ניתן לרכוש אפילו בשוק האכזרי של היום דירות במחיר אפשרי ולגרוף תשואה שוטפת גבוהה במקרה של השכרה ובוודאי אף רווח נאה במקרה של מכירה מיידית. אזורים מרוחקים ממרכז הארץ זוכים כיום להתייחסות ממשלתית מיוחדת ושיפור דרכי ההגעה אליהן או הרחבת הפתרונות התעסוקתיים באזור, יוכל להקפיץ את ערך הנכסים בהם בבת אחת בעוד תקופה לא ארוכה. על כך בדיוק מבוססת פעולת יזמות ובניהרצינית, כזו אליה אנחנו מפנים את תשומת לבכם. אל תגידו “לא ידענו”!

 

השקעות, יוכלו לסייע לכם באיתור מקומות בהן יש סיכוי גבוה לגיבוש קבוצת רוכשים. קבוצות רוכשים המגיעות במשותף לקבלן מצליחות להשיג דירות במחירים אטרקטיביים במיוחד בפרויקטים חדשים של בניה ובניין. הרווח במקרה כזה טמון באפשרות הקלה יחסית להשכיר או למכור את הנכסים ברווח משמעותי מייד בתום תקופת הבנייה. כדי להבין את מלוא הפוטנציאל של שיטת הפעולה המוצעת לכם כאסטרטגית השקעה, חשוב להבין כי דווקא בשל העליות המשמעותיות של שוק הנדל”ן בשנים האחרונות, נוצרות בתחום הבניה הזדמנויות נוספות רבות. פרויקטים של מגורים בערים גדולות ואוניברסיטאות או בנייני דירות בערי הספר הנבנות בתקן גבוה מהמקובל באזור, כל אלה הם “מכרות זהב” המחכים למי שישכיל להבין את הפוטנציאל הכלכלי הטמון של רכישת דירה בהם טרם תחילת הבנייה ומכירתה מיד לאחר השלמתה.

 

הרווח הזה, המבוסס על הפער בין שווי הפרויקט בשלב התכנון ולאחר הוצאתו אל הפועל, גורם לכך שגם באזורי פריפריה ניתן לממש רווחים מרשימים באמצעות יזמות ובניה. חברות שונות ובהן אבני דרך השקעות, קובעות את מוקד פעולתן העיקרי בדיוק באזורים מתפתחים אלה, שם עדיין ניתן לרכוש אפילו בשוק האכזרי של היום דירות במחיר אפשרי ולגרוף תשואה שוטפת גבוהה במקרה של השכרה ובוודאי אף רווח נאה במקרה של מכירה מיידית. אזורים מרוחקים ממרכז הארץ זוכים כיום להתייחסות ממשלתית מיוחדת ושיפור דרכי ההגעה אליהן או הרחבת הפתרונות התעסוקתיים באזור, יוכל להקפיץ את ערך הנכסים בהם בבת אחת בעוד תקופה לא ארוכה. על כך בדיוק מבוססת פעולת יזמות ובניה רצינית, כזו אליה אנחנו מפנים את תשומת לבכם. אל תגידו “לא ידענו”!יכול לעניין אותך גם:

קבל הצעה עכשיו!