מתרחבים – אבני יסוד באוויר

כניסת דיירים

השארו מעודכנים
והירשמו לקבלת עדכונים וחדשות

  בימים אלו נפתחה רשמית לפעילות חברת הבת של אבני דרך בשם "אבני יסוד".
  פעילות אבני יסוד הינה המשך ישיר של הפעילות שהיתה בתוך אבני דרך, ועם התרחבות הפעילות החלטנו למסדה ולמתגה בנפרד.
  חברת האם, אבני דרך, ממשיכה להוביל את מערך היזמות של הקבוצה והזרוע הביצועית שלה  משמשת כחברת בת נוספת בשם "גל אריאל".

  אבני יסוד ממשיכה להגשים את אחת ממטרות ויעדי החברה המרכזיים והיא קידום כלכלי של משפחות על ידי השקעות ורכישות נכסי נדל"ן. מטרה זו מקודמת באמצעות העלאת המודעות לנושא, בין היתר באמצעות חוגי בית ברחבי הארץ, כנסים ובית ספר לנדל"ן.

  עם זאת, לא די לנו בהעלאת המודעות ובחשיפת לקוחותינו לאפשרות לצמיחה כלכלית על ידי רכישת נכס נדל"ן. אנו דואגים ללוות את לקוחותינו יד ביד משלב הרעיון, דרך בחינת חוסנם הכלכלי, ליווי בייעוץ למשכנתא ועד לרכישת הנכס וניהולו, קרי מציאת שוכרים. בבוא העת נהיה גם לצד לקוחותינו במכירת הנכס, הגדלת ההון העצמי ורכישת נכסים נוספים.

  מערך הייעוץ שלנו מלווה את הלקוח בניתוח ובבחינת מצבו הכלכלי, ומכאן סולל יחד איתו את הדרך לקבלת החלטה כלכלית, אחת מהחשובות שכל אחד לוקח במהלך התפתחותו הכלכלית.
  הדרך לקבלת ההחלטה המשמעותית הזאת נבחנת בקפידה על ידי המומחים שלנו בהתייחס לכל שלב. יועצי החברה מציעים מגוון דרכים מעשיות בתוך החברה או מחוצה לה.

  המוצרים שאנו מציעים כיום:

  1. רכישת דירה באחד הפרויקטים שחברת אבני דרך בונה ברחבי הארץ.
  2. רכישת דירה באחד האזורים בהם חברת אבני דרך פועלת ומתמחה, ומאמינה שבהם קיים פוטנציאל כלכלי .
  3. ייעוץ משכנתא: חברת המשכנתאות שלנו תנתח את אפשרויות המימון לרכישת הנכס העומדות בפני הלקוח, וביחד תתפור לו את החליפה ההולמת לצרכיו- כזאת שתתאים לאורח חייו ותתאים להכנסותיו.

  חברת אבני יסוד מלווה את הלקוח משלב הרעיון דרך איתור ובחירת העסקה, לווי ברכישת הנכס וכלה בניהול הנכס ומכירתו ברווח בעתיד.

  לפעמים טועים אנשים לחשוב שצריך להמתין לעסקה טובה שתגיע ואולי "יהיה מזל ונתעשר", והאמת היא שצריך קודם כל לחתור לשינוי במודעות שלנו, להפנים שאנחנו באמת רוצים להתקדם כלכלית, ושאנחנו יכולים ומסוגלים לעשות את העסקה, כאשר המודעות אצלנו ברורה, אז נמצא את העסקה המתאימה ביותר ובמהירות.

  אנו מאמינים שבעקבות השינוי הארגוני  ומיסוד המערך כחברת "אבני יסוד" יותר אנשים יוכלו לשקף לעצמם היכן הם היו רוצים להיות בעתיד מצד אחד ומצד שני לא להישאר בתאוריה אלא להוציא את התכניות לפועל בצורה מקצועית ובטוחה, והכל ביחד עם אנשי המקצוע שלנו.

  אנשים רבים לומדים בקורסים שונים איך לרכוש את הנכס הנכון עבורם, אך לא די בכך. בכדי להגיע למימוש הרעיונות והמחשבות נדרש ליווי מקצועי ועל כך אמונה חברת אבני יסוד.
  אבני יסוד מלווה את לקוחותיה מבניית החלום ועד למימושו בעזרת ה' – בעזרת הצוות המדהים נעשה כולנו ונצליח.

  אני שמח לעדכן אתכם על המשך והרחבת  פרויקט ה"שגרירים", פרויקט זה מטרתו לחבר כמה שיותר אנשים להצלחה שחוו חברים. ב"ה בשנים האחרונות עברו דרכינו מספר לא מבוטל של לקוחות שהתקדמו כלכלית הודות לפעילותה של חברת אבני דרך.

  המיזם מציע לכאלה המעוניינים להיות שותפים שלנו לדרך ומאמינים בה, לקשר אותנו עם חברים ומכרים שלהם, לעזור לנו בהכנת חוגי בית, וכל אחד יוכל גם לעזור ולקדם חבר או קרוב משפחה מצד אחד ומצד שני להיות מתוגמל.

   

  שמעון ברון,

  סמנכ"ל שיווק ומכירות

  משהו טוב קורה בבאר שבע: פרויקט אודם על הפארק מעלה הילוך

  קרא עוד

  מתרחבים – אבני יסוד באוויר

  קרא עוד

  פינת השגריר

  קרא עוד

  איך רוכשים דירה בהון עצמי נמוך?

  קרא עוד

  בחינת עסקאות נדל"ן – האם העסקה כדאית?

  קרא עוד
  עיצוב ובניית אתרים webthenet