נכנסים לדירה חדשה? כך תחסכו בהוצאות הריהוט

כניסה לדירה חדשה כרוכה תמיד בהוצאות רבות. והמציאות היא שאתם עומדים כעת במהלך תקופת תשלומים עבור הדירה עצמה. וזה אומר שבמקרים רבים מוצאים הדיירים את עצמם חסרי יכולת לממן רהיטים כרצונם. האם יש דרך לחסוך בהוצאות הריהוט? כיצד נוכל לרהט את הבית ולמלא אותו כרצוננו בלי להיכנס להתחייבויות שגדולות עלינו?

כך חוסכים בהוצאות הריהוט

מה חשוב לנו כעת?

אמנם נעים להיכנס לבית ולהתחדש עם ריהוט מלא לכל חלקי הבית; להחליף מטבח, לרהט את הסלון, להתאים ארונות קיר, פינות אוכל ומזנונים. אבל התענוג הזה עשוי להיות יקר מדי, ולכן חשוב להגדיר אילו רהיטים נחוצים לנו בשלב זה לפני שנכנסים דירה. אילו פריטים אנחנו מעוניינים לרכוש כרגע? כאשר ממקדים את הרשימה למה שנחוץ בשלב זה, הקניה תהיה חסכונית יותר.

איזו חנות מציעה מוצרי איכות במחיר משתלם?

יש מספר רב של חנויות המציעות רהיטים למכירה. ניתן לומר כי קיימים הבדלים מהותיים בין חנות אחת לרעותה. הן מבחינת איכות הרהיטים, הן מבחינת סגנונות העיצוב וכמובן – מבחינת המחירים. אם חשוב לכם לחסוך, עליכם לאתר חנות שמציעה רהיטים במחירים משתלמים.

לא לוותר על איכות

שימו לב שאמנם המחיר הוא פרמטר חשוב עבורכם, אבל לעולם אין להתפשר על איכות תמורת מחיר זול יותר. הפתגם אומר “אני לא עשיר מספיק כדי לקנות בזול” ואכן המציאות מוכיחה כי רהיטים זולים נוטים להתפרק, להתפורר ולאבד את המראה החדש שלהם עד מהרה. כאשר מוותרים על איכות, חבל על המחיר ששילמתם על המוצר, אף שהוא היה נמוך.

עודפים

תמיד ניתן למצוא רהיטים זולים יותר תחת הקטגוריה של עודפים. אמנם לא תמיד תוכלו לבחור בדיוק את הרהיט הרצוי לכם, ולא תמיד תצליחו לאתר את הצבע או את הדגם הרצוי – אבל יש כן סיכוי גבוה למצוא רהיט איכותי ועמיד שישרת אתכם בנאמנות לאורך שנים.

תצוגה

לקוחות רבים מתפשרים כדי להוזיל את העלות והם מעוניינים לרכוש רהיטים מתצוגה. מה זה אומר? שהם מקבלים מוצר שהוצג למשך תקופה מסוימת מול לקוחות. אנשים נגעו, בדקו, ניסו לפתוח ולסגור. והם יקבלו את המוצר בלי הניילונים – מה שאולי פוגם מעט בחוויה. אבל המחיר הוא כמובן זול יותר.

אילו רהיטים יש לנו?

כאמור, נעים לחדש הכול ולהיכנס לבית שכולו חדש, אבל אם יש בידיכם רהיטים ישנים, אולי יהיה נכון להביא אותם איפתכם אל הבית. אילו פינות אוכל שימשו אתכם עד כה? איה הארון שהכיל את כל פריטי הלבוש שלכם בבית הקודם בו התגוררתם? אל תמהרו להיפרד מרהיטים שעשויים לשמש אתכם בנאמנות עד שתהיה לכם אפשרות לרכוש ולחדש את כל הרהיטים כרצונכם.

סטנדרט או התאמה אישית

בתחום הריהוט ניתן להבדיל בין שתי שיטות עיקריות. ניתן לרכוש ריהוט סטנדרטי שמיוצר באמות מידה קבועות שעשויות להתאים כמעט לכל מקום. ואפשר גם להזמין ריהוט בהזמנה אישית ומותאם ספציפית למידות הבית. כמובן שהזמנה אישית ומותאמת היא יקרה הרבה יותר. אמנם היא עשויה להיות נוחה ומעוצבת יותר, אבל גם המחיר בהתאם. אם אתם מחפשים להוזיל עלויות – לכו על הסטנדרט.

מתעניינים בדירות חדשות בצפון?

לחצו כאן לפרויקטים שלנו בעפולה.

וכאן לפרויקטים שלנו בטבריה.יכול לעניין אותך גם:

קבל הצעה עכשיו!