אודות

השארו מעודכנים
והירשמו לקבלת עדכונים וחדשות

  מי אנחנו

  חברת ‘אבני דרך’, שנוסדה בשנת 2009, עוסקת בייזום פרויקטים למגורים בישראל (בנייה רוויה, מחיר למשתכן, התחדשות עירונית). מתוך אמונה בתחום הנדל”ן כמפתח לצמיחה כלכלית, החברה פועלת בשני ערוצים במטרה להביא את הרוכשים שלה לעתיד טוב יותר:
  הפיכת נושא הדיור לנגיש עבור אוכלוסייה רחבה, והשקעה בתחום יציב ובטוח לאורך זמן.
  אנו מאמינים שלכל אחד צריכה להיות גישה לנדל”ן, ולכן, לצד שירותים למשקיעים מנוסים בתחום הנדל”ן אנו מעודדים גם משקיעים קטנים ומסייעים להם להשקיע בתחום הנדל”ן ולרכוש דירה. אבני דרך היא “חברה כלכלית שחושבת חברתית” ומאפשרת כניסה לשוק הנדל”ן – למגורים וגם להשקעה – גם בסכומים נמוכים. כחלק בלתי נפרד מליווי הלקוחות שלנו אנו מלמדים אותם כיצד ניתן לרכוש דירה גם עם הון עצמי נמוך ובכך מאפשרים לכל אחד להגיע לדירה משלו גם במקרים שבהם היה בטוח שמדובר בחלום רחוק.

  סטנדרט בנייה גבוה

  בכל תחום העשייה אנו בוחרים באנשי מקצוע מובילים בתחומם: קבלנים, מהנדסים, מפקחי בנייה, מנהלי פרויקטים, אדריכלים ועוד.
  אנו משקיעים בתכנון חכם של כל דירה, ומציעים בכל הדירות מפרט עשיר ואיכות גימור גבוהה.
  ‘אבני דרך’ מחזיקה בבעלותה את חברת גל אריאל בניה והשקעות בע”מ – חברה קבלנית מבצעת בעלת סיווג קבלני בלתי מוגבל.
  חברת גל אריאל מבצעת פרויקטים ברמה הגבוהה ביותר תוך שימוש בכלים המתקדמים ביותר הקיימים כיום בשוק הבנייה, דבר המאפשר לנו לתת ללקוחותינו שירות איכותי, מהיר ויעיל תוך שליטה ובקרה שלנו כיזמים על כל שלבי התהליך.

  אחריות ומחויבות מלאה

  אנו מאמינים שפרויקט נדל”ן יכול להצליח באופן הטוב ביותר כאשר הוא מנוהל בצורה מקצועית, אחראית ורצינית. אנו מתחייבים לספק ללקוחותינו את דירתם במועד ובאיכות הראויה. אנו מחויבים לשרות אמין, מסור ויעיל- זהו הבסיס של ערכנו בחברת ‘אבני דרך’. אנו פועלים במטרה לאפשר
  לכל אחד להתקדם כלכלית באמצעות רכישת נכס או השקעה בנדל”ן.
  לצורך כך, אנחנו מעמידים לרשות לקוחותינו את מחלקת שירות הלקוחות שלנו, שמלווה אותם באופן צמוד לאורך כל הדרך: משלב רכישת הדירה, דרך שלב השינויים במידה וישנם, דרך קבלת המפתח והכניסה לדירה ואף לאחר מכן, לשביעות רצונם המלאה.
  אבני הדרך שאנו מציבים בפני לקוחותינו והשירות האישי מאפשרים לכל אחד להרגיש בבית.

  עיצוב ובניית אתרים webthenet