הנהלת החברה

השארו מעודכנים
והירשמו לקבלת עדכונים וחדשות





    מנכ"ל – יאיר כהן
    yair@Avney-Derech.co.il

    משנה למנכ"ל – ידידיה פרל
    yedidya@Avney-Derech.co.il

    סמנכ"ל שיווק ומכירות
    אריאל אדלשטיין 
    Ariel@Avney-Derech.co.il

    מנכ"ל חברת ההנדסה – ירון חיים
    Yaron.H@Avney-Derech.co.il

    סמנכ"ל כספים – רועי וינברגר
    Roei@Avney-Derech.co.il

    מנהל משאבי אנוש – אלישיב אנסבכר
    elyashiv@Avney-Derech.co.il

    מנהלת תחום מימון ומשכנתאות – חנה שורץ
    chana@Avney-Derech.co.il

    מנהלת רכש – איריס בן צבי
    Iris@Avney-Derech.co.il

    מנהל מחלקת הבדק – אלעד דיפאני
    Elad.Dipani@AvneyDerech.co.il

    מנהלת קשרי לקוחות – לימור רוסין
    Service@Avney-Derech.co.il

    מהנדסת ראשית – רחלי הרפז 
    Racheli.H@Avney-Derech.co.il

    מנהל תיאום תכנון – גלי סמואלס
    gali@Avney-Derech.co.il

    מנהל התחדשות עירונית
    אלי בלומנטל
    eli@Avney-Derech.co.il

    מנהלת גיוס ורווחה – שני אפל
    shani@Avney-Derech.co.il

    מנהל ניהול נכסים – דוד ראשיד
    david@Avney-Derech.co.il

    עיצוב ובניית אתרים webthenet