הנהלת החברה

השארו מעודכנים
והירשמו לקבלת עדכונים וחדשות





    מנכ"ל – יאיר כהן
    yair@Avney-Derech.co.il

    משנה למנכ"ל – ידידיה פרל
    yedidya@Avney-Derech.co.il

    סמנכ"ל פיתוח עסקי ושיווק  – אריאל  אדלשטיין    Ariel@Avney-Derech.co.il

    מנכ"ל חברת הביצוע – ירון חיים
    Yaron.H@Avney-Derech.co.il

    סמנכ"ל כספים – רועי וינברגר
    Roei@Avney-Derech.co.il

    מנהל משאבי אנוש – אלישיב אנסבכר
    elyashiv@Avney-Derech.co.il

    מנהלת תחום מימון ומשכנתאות ארצית– חנה שורץ    
    chana@Avney-Derech.co.il

    מנהלת רכש – איריס בן צבי
    Iris@Avney-Derech.co.il

    סמנכ"לית תפעול – הילה נצח שמש  
    hila.shemesh@Avney-Derech.co.il

    מנהלת קשרי לקוחות – לימור רוסין
    Service@Avney-Derech.co.il

    סמנכ"לית הנדסה – רחלי הרפז 
    Racheli.H@Avney-Derech.co.il

    מנהל תיאום תכנון – גלי סמואלס
    gali@Avney-Derech.co.il

    מנהל התחדשות עירונית
    אלי בלומנטל
    eli@Avney-Derech.co.il

    מנהלת פרסום ושיווק – רויטל קררי
    shivuk@Avney-Derech.co.il

    סמנכ"ל ביצוע – ליאור ברדה lior.b@avney-derech.co.il 

    עיצוב ובניית אתרים webthenet