הנהלת החברה

השארו מעודכנים
והירשמו לקבלת עדכונים וחדשות





מנכ"ל – יאיר כהן
yair@Avney-Derech.co.il

משנה למנכ"ל – ידידיה פרל
yedidya@Avney-Derech.co.il

סמנכ"ל שיווק ומכירות – שמעון ברון
shimon1@Avney-Derech.co.il

סמנכ"ל הנדסה – ארז כרמלי
Erez@Avney-Derech.co.il

מנהל כספים – רועי וינברגר
Roei@Avney-Derech.co.il

מנהל משאבי אנוש – אלישיב אנסבכר
elyashiv@Avney-Derech.co.il

מנהלת מימון וגביה – חנה שורץ
chana@Avney-Derech.co.il

מנהלת רכש – איריס בן צבי
Iris@Avney-Derech.co.il

עוזר סמנכ"ל הנדסה – אלעד דיפאני
Elad.Dipani@Avney-Derech.co.il

מנהלת קשרי לקוחות – לימור רוסין
Limor@Avney-Derech.co.il

מנהלת שינויי דיירים – רותם ליאור
Rotem@Avney-Derech.co.il

מנהל תיאום תכנון – גלי סמואלס
gali@Avney-Derech.co.il

מנהל התחדשות עירונית – אייל הנס
Eyal@Avney-Derech.co.il

מנהל שיווק – עידו אנצילביץ
Ido@Avney-Derech.co.il

מנהל איתור וניהול – דוד ראשיד
david@Avney-Derech.co.il

מנהל משכנתאות – אלי בלומנטל
eli@Avney-Derech.co.il

רכז השקעות – עומר מור
Omer.M@Avney-Derech.co.il

מכירות – זהר בן שלום
zohar@Avney-Derech.co.il

עיצוב ובניית אתרים webthenet