פרויקטים מאוכלסים

השארו מעודכנים
והירשמו לקבלת עדכונים וחדשות

  אין כמו התחושה המדהימה של לגור עם המשפחה שלכם בדירה חדשה, בפרויקט חדש ובשכונה חדשה ומתפתחת. לשכונות חדשות יש נטייה מרגשת לקבץ בתוכן משפחות צעירות, אשר רוכשות או שוכרות את דירתן הראשונה, בסטנדרטים גבוהים יותר מאשר הכירו קודם לכן.

  לקוחות "אבני דרך" כבר מכירים את איכות הבנייה של החברה ואת הסטנדרטים הגבוהים, אותם ניתן למצוא בכלל הדירות החדשות בפרויקטים השונים. לסטנדרטים הללו מספר יתרונות בלתי מבוטלים אשר הופכים את חייהם של בעלי הדירות לטובים הרבה יותר – מגורים עם ילדים למשל, בדירה שאין בה חשש מליקויים ובלאי מצד אחד, כשמצד שני השכרת דירה חדשה הינה קלה הרבה יותר וניתן לדרוש עבורה שכר דירה גבוה יותר, שיניב עבור המשקיעים החזר חודשי משתלם למשכנתא.

  באותם פרויקטים מאוכלסים שלנו הפרוסים ברחבי הארץ, גרים כיום אלפי משפחות במגוון רחב של דירות: דירות 3, 4 ו-5 חדרים וכן בדירות גן, פנטהאוזים ודופלקסים ברמות גימור יוקרתיות, מהגבוהות שנראו בארץ. הדירות שלנו מאפשרות לכל משפחה המתגוררת בהן להרגיש בבית, במקום הטבעי והנוח שלה.

  את כלל הפרויקטים ליוו באופן מקצועי וצמוד נציגים מטעם משפחת "אבני דרך", אשר ליוו את הפרויקט ואת הדיירים ואף אפשרו להם לקבל ייעוץ אישי ומקצועי למשכנתאות על ידי מומחים בתחום.

  הסיפוק הגדול ביותר שלנו כחברה, הוא לראות את הלקוחות שלנו, המשפחות שרכשו דירות בפרויקטים המתפתחים שלנו, ממשיכים להתפתח יחד אתנו, סומכים עלינו ורוכשים בשנית, דירות גדולות יותר עבור משפחותיהן המתרחבות.

  כאן תוכלו לראות חלק מאותם פרויקטים מאוכלסים של חברת "אבני דרך":

  קרא עוד
  מזער
  עיצוב ובניית אתרים webthenet